מדיניות פרטיות במיי פטס ישראל


 

גולש יקר, בדף זה מנוסחת מדיניות הפרטיות של מיי פטס ישאל (להלן: "האתר"). מטרת המדיניות היא להסביר ולפרט את יחס האתר בנוגע לפרטיות המשתמשים בשירותיו ולהסביר מתי וכיצד משתמש האתר במידע אותו אוסף בעת השימוש בו (בין אם נמסר על ידי המשתמשים באופן ישיר ובין אם נאסף בעת השימוש בו באופן עקיף).

יש לציין כי האתר, מיי פטס ישראל, מכבד את פרטיות המשתמשים בשירותיו וכי תמיד שואף להגן ולהשתמש בחוכמה בנתונים המצטברים במאגרינו ורק בעת הצורך.

 

שימוש במידע האתר וניתוחו:

האתר צובר ומתעד את היסטוריית השימוש שלך בשירותיו, נהגייך, מקור גלישתך ועוד במטרה לאפשר:

  • ניתוח סטטיסטי של כלל הגולשים באתר, גילוי תחומי עניין משותפים, מציאת דרכי התייעלות ושיפור השירות וכיוצא בזה.
  • שימוש בשירותים מסוימים המחייבים הרשמה לאתר.
  • התאמת מודעות שיווקיות בהתאם לתחומי העניין של המשתמש.
  • יצירת קשר ישיר עם המשתמש במידת הצורך.

 

מידע זה נאגר תחת בסיסי נתונינו ומאובטח בצורה הטובה ביותר. אין ביכולת מנהלי האתר מיי פטס ישראל להתחייב לחסינות מוחלטת מפני גורמים חיצוניים עוינים השואפים לאיסוף נתונים ושיבוש מאגרי הנתונים שברשותנו.

 

שיתוף מידע המשתמש לצד שלישי:

חלה החובה על האתר מיי פטס ישראל לשמור היטב את פרטי משתמשיו. מידע זה ישמר ולא ישותף עם גורם צד שלישי מלבד המקרים הבאים:

  1. הפרת תנאי השימוש באתר תגרור תגובה משפטית (אם ימצא לנכון בעיניי מפעילי האתר) ולשם כך האתר יהיה רשאי לשתף מידע שנאסף אודות המשתמש בעת שימושו בשירותי האתר.
  2. צו משפטי המורה על מסירת פרטי המשתמש לצד שלישי.
  3. רכישת או דרישת שירותים מגורם צד שלישי המפרסם באתר. מסירת הפרטים הם לצורך השלמת וביצוע השירות הנדרש (בהסכמת המשתמש בלבד).

 

טכנולוגיית עוגיות (Cookies):

האתר, בדומה לרוב האתרים ברחבי רשת האינטרנט משתמש בטכנולוגיית העוגיות (Cookies) המאפשר לאסוף נתונים סטטיסטיים שונים, אימות פרטים, התאמת הממשק להעדפות האישיות של המשתמש בו ולצורכי אבטחת מידע.

כפי שכבר צוין, צוות מנהלי האתר עמלים ומקפידים על שמירת פרטיות המשתמשים אך לא לוקחים אחריות במידה ומידע זה דולף לגורמים עוינים (חדירות בלתי מורשות). הנהלת האתר ממליצה על נקיטת אמצעי זהירות במשך שימושך ברשת האינטרנט.

 

שינוי מדיניות הפרטיות:

הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לשנות את מדיניות הפרטיות של האתר ללא כל התראה מוקדמת.

  • gplus
  • pinterest
המלץ לחברים