תנאי השימוש באתר מיי פטס ישראל


 

גולש יקר, תנאי השימוש המצוינים בהמשך הדף תקפים לאתר מיי פטס ישראל (להלן: "האתר") ופונים אל כל אדם הגולש באתר ומשתמש בשירותיו. השימוש באתר, אין זה משנה כיצד, בין אם באמצעות מחשב, מכשיר סלולארי, מחשבי כף יד, לוחות טאבלט וכיוצא בזה דרך רשת אינטרנט ביתית, עסקית או סלולארית, הינו באחריותו של הגולש תחת המגבלות וההיתרים להלן.

הערה: תנאי השימוש מנוסחים בלשון זכר אך מתייחס גם למין הנשי באותו האופן.

 

תיאור שירות האתר:

האתר מיי פטס ישראל (להלן: "האתר") מרכז בתוכו מאגרי מידע גדולים ומקצועיים בנושאי חיות המחמד הנפוצות ביותר בארץ ובעולם. האתר, מלבד מאגרי המידע אשר מטפח ומתחזק, מהווה בימה פרסומית ושיווקית עבור אנשי מקצוע וחברות פוטנציאליות אשר מעוניינות בשירותיו.

האתר שואף תמיד להתפתח ולספק את כל השירותים הנדרשים למגדלי חיות המחמד, קיימים ופוטנציאליים, בכל אפיק אפשרי תוך שמירה על הזכות הבסיסית לביטול, שדרוג, הוספה, הסרה או השהייה של השירותים אשר מספק ללא כל הודעה מוקדמת.

תוכן וקניין רוחני:

התוכן באתר מיועד לכל המעוניין בו ללא הגבלת גיל, גזע, מין או לאום. השימוש במילה תוכן מתייחס לכל סוג מידע המוצע באתר- תוכן מילולי (תרשימים, מחקרים, ממצאים או כל סוג תוכן כתוב), ויזואלי (תמונות, צילומים סרטונים, איור או הנפשה) וקולי (קבצי מוזיקה וסאונד שונים).

לגולש הזכות ללמוד ולהשתמש בתוכן לצרכים אישיים בלבד, כל שימוש בתוכן לצורכי מסחר יחשב כהפרה בוטה של זכויות היוצרים באתר ויטופל במהירות האפשרית.

אחריות האתר:

התוכן באתר מיי פטס ישראל נכתב ברובו על ידי אנשי מקצוע אשר עוסקים בתחום בעלי החיים לפרנסתם. התוכן עובר עריכה מקצועית על ידי האתר טרם פרסומו אך אינו עובר בדיקה מקיפה לאמינות ודיוק הדברים. אי לכך ובהתאם לזאת אין האתר נוטל אחריות על הנכתב בו, בין היתר מידע או המלצות מטעות ולא נכונות.

אין האתר או נציגיו יהיה אחראי לתוצאות (נזק או הפסד) הנגרמות עקב שימוש במידע! על הגולש חלה האחריות לאמת את הנכתב באתר ולהפעיל שיקול דעת טרם יישומו.

תוכן פרסומי ושיווקי:

האתר הינו בין היתר בימה שיווקית ופרסומית לכל המעוניין בשירותיו. האתר אינו מבצע סינון או ניפוי של מפרסמים פוטנציאליים או קיימים. לאור הנכתב לעיל אין האתר לוקח כל אחריות על שימוש בתכנים שיווקים אלה וביישומם!

הצהרות והתחייבות המשתמש:

המשתמש מצהיר ומתחייב בזאת כי יעמוד בתנאי השימוש האתר וכי קרא את כלל התנאים במלואם. עבירה על או כל פגיעה בתנאי השימוש באתר עשוי להוות עילה לתביעה משפטית כנגד אותו משתמש באתר.

גלישה נעימה ובטוחה!

  • gplus
  • pinterest
המלץ לחברים